Lousie

Je možné abych šla na Sš polygrafickou a následně na Vš archeologickou??

Nejlepší odpověď
anonym

Je – pokud složíš maturitní zkoušku (libovolnou) můžeš se přihlásit na VŠ (také libovolnou – obory nemusí mít žádnou souvislost).
Ale při příjímačkách i dalším studiu ti bude chybět ´základ´ – takže doporučuju se při SŠ vzdělávat soukromě v kontextu té VŠ.

Další odpovědi
Drap

Ano je. Z jakékoli střední školy můžeš jít na jakoukoli vysokou.