jjj123456789

Je možné, abych měl zablokvanou možnost odpovědět na některou otázku?

Doplňuji:
Jugara štve, že by se mohl stát bronzovým i nědo nový.

Nejlepší odpověď
anonym

Kolikrát bych byl rád,kdyby ti blokovali všechny.
Doplňuji:
Kdybys by křištálovej,tak mi to bude uplně fuk.

Další odpovědi
briketka10

ano, je-li některá otázka či odpověď odstraněna
administrátorem z nějakého důvodu porušování,
tak můžeš pouze doplnit v Diskuzi, ale bodovat
máš šanci stále..
jestli to tak je se dozvíš na svém e-mailu tam Ti
přijde, která otázka, nebo odpověď byla smazána
a z jakého důvodu..

Nazdar Bazar

Bohužel ne.
Doplňuji:
Ad doplnění: Myslím si že ne, spíše ví jako mnoho dalších že tvoje odpovědi mnohdy postrádají smysl a jsou zcela mimo. Nehledě na to že tě bodují tvoji „kamarádi“ kteří odkliknou téměř každou odpověď či dotaz ať je jakýkoliv.

anonym

Když odpovíš „nevkusně“ je ti otázka odpověď smazána a zablokována,ale funkce udělování palce nahoru funfuje dál.
Doplňuji:
odpověď