SteimlX

Je možné, aby Total Commander promíchával obsah souborů(mp3) při kopírování ve frontě?

Stává se mi, že při větším objemu dat kopírovaných přes USB do phonu se mi tak nějak „nahashujou“ mp3… první půlka tak jak má ýt a druhá je složená ze třech písní a navíc v různých rychlostech.
originál mp3 jsou v cajku a stává se mi to u různých verzí TCMD…

Odpovědi
Dochy

Těžko říct. Zvlášť když to pozoruješ. Jinak bych řekl, že je to blbost 😉 Doporučuju zkusit kopírovat jinak (třeba průzkumníkem) a pak zkontrolovat. Víc než Total Commander bych podezíral to zařízení, nebo ovladače pro USB. Pár souborů bych zkusil nakopírovat tam a zpět a pak porovnat právě tím Total kommandrem (porovnání souborů)