Pppphc

Je možné, aby táž tyč na stejném místě a ve stejném čase měla stín různé délky?

Původní

Je možné aby táž tyč na stejném místě a ve stejném čase stín různé délky?

Odpovědi
led

„Je možné aby táž tyč na stejném místě a ve stejném čase stín různé délky?“
Ano, pokud je více světelných zdrojů.

PS.
jedna otázka s gramaticky chybným zadáním spojeného s vynecháním slova se dá pochopit jako nepozornost pisatele, ale stejná chyba ve více otázkách téhož pisatele už mluví o vážné mezeře v základním vzdělání.

cizrna

Co?

Admin2

Na školní úkoly zde nereagujeme.