J20

Je možné aby syn ze skoliozou páteře a skoro ukončeným kostním růstem ještě povyrostl?

Nejlepší odpověď
Kepler

Proč ne? Skolióza páteře sice částečně snižuje tělesnou výšku, ale pokud chlapec ještě roste, rostou nadále i jeho kosti v nohách. Sám mám od dětství tu skoliózu, ale jinak jsem normálně dorostl. Jiné by to asi bylo u patologické skoliózy.