Je možné, aby slavný kuchař Jamie Oliver byl na pokraji bankrotu?

Zajímalo by mě,jak je možné že je slavný kuchař Jamie Oliver na pokraji bankrotu https://www.no­vinky.cz/ekono­mika/463224-slavny-kuchar-jamie-oliver-je-na-pokraji-bankrotu.html TEN kterej má rozeseté restaurace po celé Velké Británii (Londýn, Manchester, Leeds aj.) a ted má jeho síŤ restauracídluhy které dosahují v současné chvíli sumy 73 miliónů liber?,vždyt ještě před x lety to byl GURU mezi světovými kuchaři jak je tedy možné že stejný osud nepotkal např. Emanuela Ridiho – italského kuchaře původem z ostrova Elba,který vlastní restauraci MANÚ Risto & Lounge nebo ZdeŇka Pohlreicha co vlastní restaurace Café Imperial a Divinis v Praze nebo Gordona Ramsayho kterej má restaurace po celým světě? https://en.wi­kipedia.org/wi­ki/List_of_res­taurants_owned_or_o­perated_by_Gor­don_Ramsay děkuji

Nejlepší odpověď
hanny 2

Taky jsem se divila,když jsem to četla. Všeho moc škodí,nechápu, proč těch restaurací má tolik! Asi měl „velký oči“, neumí hospodařit nebo mu personál krade.To nemůže uhlídat.V téhle branži je možný všechno!

Darcy

ano. je.
jeho restaurace končí. nemůžeš spravovat restaurace po celém světě v stejně kvalitě když si jenom 1 člověk. Lidi tam jezdili, aby zažili Jamieho a to by se musel rozkrájet.. Druhá věc MÉNĚ JE VÍC.
Ja na to koukala pravidelněa dych mu dochází už tak 5let jestli ne víc. Jeho receoty prestali obsahovat nápady, byli to vlastne jen remixy receptů -hraje to na jistotu klučina, ale to časem unaví… Jak to řekl Karl L,zže cčím většímajetek,mmění aa nnehnuteľnosti a firmy máte, tím méně jste kreativní a svobodní a že kdo není svododný, ten nemůže tvořit.