Je možné aby si t-mobile napočítal účet za telefon 30t.bez daně? Za 14 dní,za pouzití GPRS,místo wifi? děkuji za

je možná platba za internet v mobilu za 14 dní 30 tisíc? Telefon byl nový a na displeji byl přednastavený internet GPRS,dcera v domění že má wifi,(který jsme na internátě zaplatili)měla internet v mobilu a stále jí to běželo na displeji. Chtěla jsem poprosit o radu,jestli je možné aby po nás chtěli tak velkou sumu,když jsme si o tu službu nepožádali a vlastně jí samido mobilu přednastavili. Vím že se v tom motám,ale děkuji aspoň za malou radu. S pozdravem Maciková

Nejlepší odpověď
anonym

řekla bych že bohužel může po vás požadovat tuto částku,je třeba se vždy informovat u prodejce nea určitou službu kterou mobil poskytuje

Další odpovědi
elektrikář

můžou vše dokonce mi internet na mobilu přečerpal kredit ač jsem jej nepoužíval pomohlo je jediné tyto služby zablokovat.Posledně mi přišla správa že mám zavolat na číslo, když jsem to skusil zpoplatnili mi to zavolání na 8o kč je to nějaké hlasování. Teprve po dlouhém hádání to zablokovali.

Miroslavst

Ano, je to možné, jelikož bez smlouvy na internet je toto připojení možné, ale je účtováno za stažené kB. cena je někde kolem 0,03Kč ale nevím jistě.
Pokud byl telefon a smlouva na fakturu-paušál nová, pokusil bych se kontaktovat operátora a sdělit mu svůj problém. Většinou je měsíc připojení zdarma. no za pokus to stojí.

kazisvět

kontaktujte dopisem zákaznické centrum T-Mobile a věc velmi slušně vysvětlete, rozhodně jim nevyhrožujte. Nakonec požádajte o prominutí části účtu. Šanci tak budete mít slušnou.

Adresa:
Zákaznické centrum
T-Mobile Czech Republic a.s.
Tomíčkova 2144/1
149 00 Praha 4

Hudler

Pokud to nebylo v zahraničí, tak by to možná šlo nějak uhrát na nižší cenu, ale bude to chtít tvrdé nervy ☹