Je možné, aby si někdo za 200.000 Kč nechal vytetovat webovou stránku na čelo a udělal ze sebe veřejně blbce?

Zajímalo by mě,jaký máte názor na člověka který ochotně za 200.000kč nechá ze sebe udělat živého maskota s vytetovanou webovou stránkou na čele. Děkuji https://m.you­tube.com/watch?v=tXeQ­G7HA1K0

Nejlepší odpověď
Drap

Spousta lidí dělá větší blbosti za méně peněz. Pokud však neuvidím, neuvěřím.

Další odpovědi
Mc Merkurion

… jo, to je dost starý video, ale nejlepší fór na tom je, že von to tam má furt, ale ona stránka už nefunguje, to je potom kauf …

jáára

200k je hodně málo…

zjentek

Odpovědi si na čelo nechám vytetovat za půl baňky, to je jiná úroveň!

lota

Uff. Myslím, že se najdou i levnější blbci. Bohužel.