Je možné, aby si internetové stránky účtovaly peníze bez mého vědomí?

Ahoj, včera jsem byl na internetu a na pozadí jednoho webu se mně bez mého vědomí otevřely nějaké dost podivné stránky. Nějakou dobu jsem si jich vůbec nevšiml. Je možné, aby si za to účtovali nějakým způsobem peníze? Mám trochu strach, aby mi nepřišla nějaká faktura. Je vůbec možné účtovat si peníze jinak než běžnými způsoby jako převodem,PayPa­ll atd.?

Nejlepší odpověď
Michal Kole

Pokud máte PayPal, platební kartu tak to možné je.

Ale existují placené internetové stránky, zaregistrujete se jako v e-shopu a domů Vám chodí faktura a podle doby přihlášení se Vám účtuje. Jsou to např. porno servery.

Zahraniční wevy většinou faktury neposílají, ty vyžadují platbu on-line, protože poštovné do ČR by je příliš finančně zatěžovalo.

Další odpovědi
MacChill

není to možné, pokud jste nikde nezadával svoje údaje neměl by jste mít strach