Je možné, aby se mladí řidiči chovali jako v odkazu níže?

Zajímalo by mě, jak je možné, že ministerstvo dopravy i autoškoly dopustí, aby se takto za volantem chovali mladí řidiči NEzodpovědně a v přímém přenosu na sociální síti ve 180km rychlosti dělali tato videa, která končí bohužel tragicky. Děkuji https://m.you­tube.com/watch?de­bug_prerolls=fal­se&sts=17477&ut­coffset=60&v=r6­FLLgW0QiM&cli­ent=mv-google&layout=mo­bile&skipcontrin­ter=1

Nejlepší odpověď
quentos

Jak vidíš, tak to možné je.
Kdyby to nebylo možné, nedělo by se to.

Další odpovědi
plebs

Všechno je možné, ale trochu by pomohlo mít zde podobné zákony jako ve Švýcarsku, překročení rychlosti mimo osadu o více jak 30 km, o pokutě rozhodne soudce, převážně následuje, vysoká pokuta, zabavení vozidla a až 3 roky vězení. Jel tam mistr volantu prachatý Švéd 250 mimo osadu, pokuta 20 milionů přepočtena na české.

Mc Merkurion

… kurňa, to už je dost starý video, byl toho plnej net, dali to tam jako odstrašující případ >>> by mně zajímalo, jak může ministerstvo zařídit, aby se takto nechovali, toto není problém mladejch řidičů ale problém BLBCŮ ( v tomto případě BLBEK) a těm to můžeš opakovat furt dokola …