tatanka

Je možné aby se hovězí burgry zadělávaly coca colou?

Nejlepší odpověď
ponovotny

možné je všechno ale je to v podstatě strašná blbost. Burgry se často dochucují „podle chuti“, ale pokud si namelete kousek pěkného masa tak úplně stačí sůl a pepř. Cola je proslavená jako nápoj k burgru. Pokud vás bude zajímat malý experiment, dejte do nádoby s colou kousek syrového masa na několik hodin…

Další odpovědi
arygnoc

oh, pokiaľ si to robíte doma z doma namletého mäsa, je to ten najmenší bordel, čo v mäse budete mať v porovnaní s kúpenými už hotovými burgrami či burgami z fast foodu.

ale prečo kaziť mäso?

Coca-cola je sama o sebe zdraviu škodlivá a keď prejde tepelnou úpravou, tak neviem neviem.

Experimentovanie v kuchyni by som obrátil ku prírodným produktom – rôzne korenia, byliny, zeleninu, kľudne i ovocie.