Avatar uživatele
Rokio

Je možné, aby retard úspěšně zvládal střední odbornou školu?

Asi před rokem jsem podstoupil u psychologa test inteligence a vyšlo mi v něm IQ 68, tedy lehká mentální retardace. Přitom jsem úspěšně zvládal obchodní akademii.

O půl roku později jsem šel za klinickým psychologem, kde jsem absolvoval další test inteligence. V něm mi vyšlo, že mé IQ je průměrné.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 2979 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Šidlo

vy si najskôr robíte srandu zo psychológa tým, že odfláknete test a potom sa čudujete…alebo, ak ste mali pri teste chrípku, mohlo vám to vyjsť tiež…chorým sa ťažko rozmýšľa.....alebo to bol psychológ typickej postkomunistickej profesionality

mám skúsenosť s pomalšími ľudmi (to ,,retard" sa vám raz vráti – a to je psychológia, nie karma) a pokiaľ viem, nie sú schopní klásť také otázky ako vy.....vy máte intelektu dosť......ešte by to chcelo vypestovať z neho rozum a charakter

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?ivzez Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
zelí

Ano, je to možné. Jestli si pracovitý, tak nevidím důvod, proč bys to neměl zvládat.

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Proč ne? Ve Sněmovně sedí více retardů i pod uvedenou hranicí a jak jim to panečku pálí. Někteří vystudovali i VŠ právní v Plzni.

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

nedávno jsme řešili střední školu a sám ředitel řekl, že pokud máte peníze, tak není problém a nemusíte tam ani moc chodit a učit se.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek