Je možné aby provozovatelé výherních terminálů a automatů podporovali teroristy?

Provozovatelů není mnoho. Kontrola nedostatečná. Pro laiky vysvětlím: Terminály a pod. jsou elektronická zařízení navzájem mezi sebou propojená – jsou tedy v síti … podobně jako internet. Každé zařízení má svou adresu. Tedy jakousi IP adresu. Mohou existovat i takové, které mají měnící se Ip adresu aby byly hůře vystopovatelné. Herny evidují hráče, kteří vyhrají. Od určité výše výhry. Neevidují hráče, kteří prohrají. Kasína evidují při vstupu všechny osoby. Uvedu příklad: zločinec potřebuje pro svou aktivitu finanční prostředky – kontaktuje se s … ten mu řekne kam má jít – tedy do které herny – a domluví si přesný čas a také přesný „automat – terminál“ u kterého bude hrát. Zločinec začne hrát na předem domluveném místě a předem domluveném přístroji – jelikož je přístroj v síti a ajťák, který obhospodařuje tuto síť ví co a jak jednoduchým způsobem zařídí aby zločinec vyhrál … Pokud zločinec vyhraje menší obnos, nemusí předkládat doklad totožnosti – pokud vyhraje opakovaně na různých místech malé částky nemusí předkládat doklad totožnosti … Systém v každém okamžiku přesně ví kolik je v systému finančních prostředků … a je úplně jedno v kterých městech se herny nacházejí … Jsou ta vlastně řízené výhry … Ktaré mohou podporovat zločince … Je také možnost, že síť je nabourána a to klidně ze zahraničí nebo z jiného místa … Úplně stejně to může fungovat v jakémkoli elektronickém systému – kde se hrajou kostky, sází se na dostihy a pod. … Jste pro odstranění tohoto rizika?
Doplňuji:
Očekávám odpověď na otázku zda jste pro odstranění tohoto rizika … každý průměrný člověk ví, že je možné, že když bud mít na hlavě čepici vykálit se může holub třeba na čepici …

Nejlepší odpověď
autacek

Ano, možné je všechno, i to, že se ti vykálí na ulici holub na hlavu. Kvůli tomu ale nebudeme všem nařizovat nosit čepice, ne ?

Další odpovědi
pl4toon

Já bych radši nařídil ty čepice, to bude prospěšnější =)

Funna

trpíš nějakým stihomamem, nebo miluješ konspirační teorie??…docela by mne zajímalo, jak chceš zařídit aby se tohle nedělo (kdyby se to náhodou dělo)…to, že jsou některé automaty propojené mezi sebou je obecně známý fakt…ale ne všechny mají společný „bank“…no a co? tvůj zmíněný zločinec si nějak zaangažuje někoho, kdo má možnost dálkově přeprogramovat automat (pokud to vůbec jsme, pokud vím, tak se to dělá přímo na místě)…a začne objíždět půl republiky, aby si na každém automatu vydělal pár tisícovek??…to musí být hodně velký zoufalec…ten padouch!

zjentek

a krom toho, co píšeš, musí být z čeho podporovat. A v tomhle bussinesu je hodně z čeho, takže si mohou podporovat, co chtějí. A hlavně- kdo to hraje, je úhlavní podporovatel- dárce ,)