Epson

Je možné,aby přítelkyně byla těhotná ikdyž jsme měli ochranu(kondom) a ze mě nic nevyšlo?Je to možné že je v tom?

Nejlepší odpověď
odik

splň mi prosím jedno jediný přání, počkej s dalším sexem aspoň do toho věku, kdy vás ve škole budou učit na biologi rozmnožování

ale abys neřekl, že jsem na tebe zlej, dám ti zdarma jednu lekci: k oplodnění ženy je mimo jiné zapotřebí mužské semeno … takže jestliže z tebe „nic nevyšlo“ ⇒ co z toho plyne? dobře, nebudu tě trápit a odpověď ti radši napíšu = bez semene nejsou děti

Další odpovědi
anonym

I přesto je to možné. Kondom mohl být vadný. Jste si jist, že jste ho nepoužil pozdě?

Damiana

Epsone, to už je skoro čtrnáct dní, co má tvá přítelkyně zpoždění. Radila jsem ti těhotenský test a návštevu gynekologa. To ji máme vyšetřovat my tady? Zbláznil ses? Mazej do lékárny a pak s ní k doktorovi!

anonym

Je to možné, třeba to bude černoušek.

Tom20

Tak jestli říkáš,že z tebe nic nevyšlo 🙂 a ještě si měl kondom,tak ano může být těhotná taky,ale s někym jinym.

david22

Možné to je! Třeba ji oplodnil Duch Svatý !

IK

Pěkně „v tom“ lítáš.
Předpokládám že za tvé otázky je zodpovědný nízký věk a její ještě nižší. Za jejím těhotenstvím stojí strach a jediné čeho jste dosáhli je ztráta panenství a panictví 🙂 Počkej. Choďte na procházky na čerstvý vzduch a povídejte si co byste dělali kdybyste nějaké dítě měli. (nemyslím tím co udělat abyste se ho zbavili)
Je dobře na tyto otázky znát odpověď ještě před nákupem kondomu.
Jak sis mohl všimnout nejistota nepřináší moc radosti a štěstí.

kapka

Chudák Epson, vy jste mu teda dali… 😁
Jak tohle dopadne…?