Avatar uživatele
Epson

Je možné,aby přítelkyně byla těhotná ikdyž jsme měli ochranu(kondom) a ze mě nic nevyšlo?Je to možné že je v tom?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? kapka před 4383 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
odik

Odpoveď byla označena jako užitečná

splň mi prosím jedno jediný přání, počkej s dalším sexem aspoň do toho věku, kdy vás ve škole budou učit na biologi rozmnožování

ale abys neřekl, že jsem na tebe zlej, dám ti zdarma jednu lekci: k oplodnění ženy je mimo jiné zapotřebí mužské semeno … takže jestliže z tebe „nic nevyšlo“ ⇒ co z toho plyne? dobře, nebudu tě trápit a odpověď ti radši napíšu = bez semene nejsou děti

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?superkluk Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

I přesto je to možné. Kondom mohl být vadný. Jste si jist, že jste ho nepoužil pozdě?

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Damiana

Epsone, to už je skoro čtrnáct dní, co má tvá přítelkyně zpoždění. Radila jsem ti těhotenský test a návštevu gynekologa. To ji máme vyšetřovat my tady? Zbláznil ses? Mazej do lékárny a pak s ní k doktorovi!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Je to možné, třeba to bude černoušek.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Tom20

Tak jestli říkáš,že z tebe nic nevyšlo 🙂 a ještě si měl kondom,tak ano může být těhotná taky,ale s někym jinym.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
david22

Možné to je! Třeba ji oplodnil Duch Svatý !

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
IK

Pěkně „v tom“ lítáš.
Předpokládám že za tvé otázky je zodpovědný nízký věk a její ještě nižší. Za jejím těhotenstvím stojí strach a jediné čeho jste dosáhli je ztráta panenství a panictví 🙂 Počkej. Choďte na procházky na čerstvý vzduch a povídejte si co byste dělali kdybyste nějaké dítě měli. (nemyslím tím co udělat abyste se ho zbavili)
Je dobře na tyto otázky znát odpověď ještě před nákupem kondomu.
Jak sis mohl všimnout nejistota nepřináší moc radosti a štěstí.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
kapka

Chudák Epson, vy jste mu teda dali… 😁
Jak tohle dopadne…?

před 4383 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek