Dzejkob

Je možné, aby praskl displej tabletu, který byl v obalu?

Situace: Máti nechala přes noc v kuchyni na stole tablet v koženém obalu, ale doma je i štěně, které si asi přes ten stůl v noci udělalo výlet a nejspíš se prošlo i po tom pouzdře s tabletem a displej tabletu praskl – a mě zajímá, je to možné?

Ono, ten pes je malej, cca 5 kg a určitě na tom stole nějak neskákal, nebo tak něco, ale když k tomu připočtu to, že ten tablet byl ještě v koženým pouzdře, tak se mi to nějak nechce věřit … co myslíte?

Nejlepší odpověď
Lamalam

Možné by to bylo. Zeptej se psa, třeba se přizná.

Další odpovědi
Drap

Ano, je to možné.

anonym

Pokud je ten obal měkký (kožený bez výstuh), pak samozřejmě ano… – zkus to (display už js stejně praský 😉 ).

odik

5kg pes je málo, aby pod jeho váhou prasknul display (pokud display nebyl už nějak vážně narušen) … větší šance je, že se pes prošel po stole, tablet spadnul a někdo ho pak jen zvednul a vrátil na stůl aniž by se podíval, jestli je v pořádku …
Doplňuji:
Pro ty, co tady píšou, že je to možný … pes vážící 5kg, kterej přejde po tabletu v pouzdru … to je asi stejnej tlak, jako když prstem do toho tabletu tapnu … display vydrží dost … obzvlášť, když se váha trochu rozprostře (= nějaký futrál)

anonym

Nesváděj to na psa.

cochee

odik: můžeš své tvrzení ad „Doplňuji:“ nějak doložit? Dělal jsi nějaký fyzikální pokus?