zjentek

Je možné, aby notes nešel otevřít?

Notes nelze otevřít. Potřebuji se dostat k vnitřnostem z důvodu čištění, jenže nikde žádné šrouby, nýty, sváry, nic. Sakryš, tak snad ho nějak smontovali, nebo se pletu?

Odpovědi
cochee

Je možné, že drží pohromadě jen pomocí plastových pacek blízko dělicí roviny, jak to mají třeba dálkové ovladače, ale dovedu si to představit jen u nějakého low-endu. Jinak šrouby se můžou ukrývat pod štítky nebo pod baterií. Nedíval ses na YT, jestli tam někdo nedal video, jak rozmontovat tento model notebooku?

hapiky

Může to být zacvaknuté!