lucille

je možné aby na migrénu pomáhala vlažná fazolová polévka?

ahoj, chci se zeptat jestli je možné aby mi na migrénu pomáhala vlažná téměř až studená fazolová polévka? když si ji dám a mám při tom migrénu tak si nemusím brát ani prášky proti migréně co mi předepsal lékař a přestane to.. je to vůbec možné?!?! děkuji lucille

Nejlepší odpověď
Drap

Na migrénu může každému pomáhat něco jiného. Tak proč ne studená fazolová polévka ?

Další odpovědi
Damiana

Proč ne. Fazole jsou výrazným zdrojem hořčíku, který dobře působí proti křečím i migréně. Dále je to i špenát, tofu, otruby, ječmen, rybí tuk, olivový olej, slunečnicová a dýňová semínka.

Conchus

Když pomáhá, tak je to fajn. Furt lepší než nějaké prášky, které taky vždycky nepomáhají.