Avatar uživatele
Pokročilý

Je možné, aby ještě dnes existovalo židovské spiknutí? (Existovalo vůbec někdy?)

Odpovědi:

Avatar uživatele
Pokročilý

Vzhledem k tomu, že židi ovládají světovou politiku, média, finance, tak na tom něco bude. Když se o to zajímáš, tak si něco přečti třeba o "Protokolech sionských mudrců".


Avatar uživatele
Bronzový

určitě záleží co si představuješ pod slovem spiknutí. Určitě není dostatečně zodpovězeno, proč chtěl Hitler židy vymýtit a zdaleka nešlo jen o něj. Vysvětlení, že šlo o jejich majetky (kdy z postižených židů bylo bohatých jen několik) a nebo že v dřívějších dobách šlo o křivá obvinění ze zabíjení dětí a trávení studní mi přijdou naprosto nedostatečné. Náš velký panovník Karel IV. několik pogromů přimo vedl.
V současné době je obdivuhodně fungujíci dvojakost v židovsé výře a národnosti. Izrael je jadernou velmocí a má hodně co do činění s válčením na blízkém východě a na druhou stranu jsou židé v představenstvech největších firem, bank a najdeš je i třeba v americké vládě( ale i v naší bys našla). Když si vezmeš jako příklad americkou filmovou tvorbu, tak jsou často filmy, které točí židé o poznání lepší než filmy jiné. Je však pravdou, že židy nalezneš i mezi největšími mafiány. Mezi nejbohatšími lidmi světa je velké procento židů a židé ovládají např Staré město v Praze. Jsou nenápadní a mocní. Nevím, jestli je ale správné mluvit o spiknutí, protože si jdou za svými cíly. Je ale pravda, že mezi nimi funguje na základě náboženství sounáležitost a provázanost, která jim samozřejmě v úspěchu pomáhá.


Avatar uživatele
Pokročilý

No tvá otázka je položena způsobem jako bys říkala že někdy v minulosti tohle spiknutí existovalo.
Osobně v něj nevěřím a pokud bych přeci jen připustil existenci něčeho takového musel bych si zákonitě myslet že v tom případě a zcela nutně musí existovat další takováto "spiknutí" nejen židovské.V tomto světle mě příjde směšné že se neustále vypichuje především jen tohle jedno a dělá z židů supermany který i navdory neustálému dozoru a perzekucím skrze celá staletí stejně stále dovedou najít síly a utajovací schopnosti aby mistrně režírovali jakési dábelské celosvětové spiknutí.
A i kdyby existovalo-já osobně bych se jím tedy nijak ohrožován a omezován necítil,rozhodně ne víc než jakouukoliv jinou vládou-všechny jsou přeci menší či větší formou útlaku ne?A to ani nemusí být nějakým tajným společenstvím.

 

Diskuze k otázce

Avatar uživatele
Bronzový

ponovotny

židovské víře ;) - to vžycky musím odklepnout s nějakou chybou ;)

 

Zajímavé otázky v kategorii Kultura a společnost

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Kultura a společnost

Zlatý annas 3828
Zlatý Drap 2290
Zlatý led 1654
Zlatý marci1 1277
Zlatý hanulka11 1277
Zlatý quentos 1183
Zlatý Kepler 876
Zlatý mosoj 848
Zlatý gecco 818
Zlatý vagra 799

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

 

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.