Hakunamatata

Je možné, aby ještě dnes existovalo židovské spiknutí? (Existovalo vůbec někdy?)

Odpovědi
Andre5000

Vzhledem k tomu, že židi ovládají světovou politiku, média, finance, tak na tom něco bude. Když se o to zajímáš, tak si něco přečti třeba o „Protokolech sionských mudrců“.

ponovotny

určitě záleží co si představuješ pod slovem spiknutí. Určitě není dostatečně zodpovězeno, proč chtěl Hitler židy vymýtit a zdaleka nešlo jen o něj. Vysvětlení, že šlo o jejich majetky (kdy z postižených židů bylo bohatých jen několik) a nebo že v dřívějších dobách šlo o křivá obvinění ze zabíjení dětí a trávení studní mi přijdou naprosto nedostatečné. Náš velký panovník Karel IV. několik pogromů přimo vedl.
V současné době je obdivuhodně fungujíci dvojakost v židovsé výře a národnosti. Izrael je jadernou velmocí a má hodně co do činění s válčením na blízkém východě a na druhou stranu jsou židé v představenstvech největších firem, bank a najdeš je i třeba v americké vládě( ale i v naší bys našla). Když si vezmeš jako příklad americkou filmovou tvorbu, tak jsou často filmy, které točí židé o poznání lepší než filmy jiné. Je však pravdou, že židy nalezneš i mezi největšími mafiány. Mezi nejbohatšími lidmi světa je velké procento židů a židé ovládají např Staré město v Praze. Jsou nenápadní a mocní. Nevím, jestli je ale správné mluvit o spiknutí, protože si jdou za svými cíly. Je ale pravda, že mezi nimi funguje na základě náboženství sounáležitost a provázanost, která jim samozřejmě v úspěchu pomáhá.

sassan

No tvá otázka je položena způsobem jako bys říkala že někdy v minulosti tohle spiknutí existovalo.
Osobně v něj nevěřím a pokud bych přeci jen připustil existenci něčeho takového musel bych si zákonitě myslet že v tom případě a zcela nutně musí existovat další takováto „spiknutí“ nejen židovské.V tomto světle mě příjde směšné že se neustále vypichuje především jen tohle jedno a dělá z židů supermany který i navdory neustálému dozoru a perzekucím skrze celá staletí stejně stále dovedou najít síly a utajovací schopnosti aby mistrně režírovali jakési dábelské celosvětové spiknutí.
A i kdyby existovalo-já osobně bych se jím tedy nijak ohrožován a omezován necítil,rozhodně ne víc než jakouukoliv jinou vládou-všechny jsou přeci menší či větší formou útlaku ne?A to ani nemusí být nějakým tajným společenstvím.

ponovotny

židovské víře ;) – to vžycky musím odklepnout s nějakou chybou ;)