Je možné, aby dítě v 14ti letech mělo ještě mléčné zuby?

Nejlepší odpověď
aloevera5

Ano je. Můj švagr má stále ještě mléčné zuby a to mu je 45. Nějaká vada. Zkrátka mu nikdy druhé nenarostly. Zubaři na něj koukají jako na raritu.

Další odpovědi
chudst

Samozřejmě, že je to možné. Co všechno s lidským zdravím není možné? Ale obvyklé to není; doktoři to většinou trhají, aby mohly růst stálé zuby.

VampGirl

Určitě je, já je měla ve čtrnácti taky. A byla jsem s nimi několikrát u zubaře, aby je postupně všechny vytrhal, protože samy od sebe prostě vypadnout nechtěly…

Děda Louda

To je samozřejmě možné. Co ale možné není, aby v tomto věku takhle zacházelo s jazykem.