Zvědavý

Je možné aby člověk uměl psát oběma rukama najednou dvě různá slova ??

třeba aby levou rukou psal „ahoj“ a zároveň pravou „nazdar“ ??

Nejlepší odpověď
quentos

Evidentně ano, ale je potřeba výjimečný talent… https://www.y­outube.com/wat­ch?v=RJ1gpqr0kkA

Další odpovědi
arygnoc

kedysi každý preškoľovaný ľavák dokáže s písaním oboma rukami „zázraky“.

kedysi som bavil kolegov tým, že pravou som písal normálny text, ľavou zrkadlový, časom som sa naučil podobnému kúsku s tým vylepšením, že druhý text bol hore nohami.

samozrejme, dá sa to, je to vec tréningu.

;-Q

led

Ano, chce to len cvik. Veď napríklad pri „obyčajnom“ hraní počítačových hier bežne používate, nielen ruky, ale i viac prsttov na súčasné vykonávanie rôznych príkazov na klávesnici.