Smackdown

Je možné, aby byl napíchnutý v zaměstnání odposlech pevné telefonní linky?

Odposlech 3tí osoby.

Nejlepší odpověď
Drap

Je to možné.

Další odpovědi
mosoj

Zajisté máš zakázané soukromé hovory. Na kontrolu není třeba odposlech. Stačí aby jsi zdůvodnil volané číslo a to žádné porušení soukromí není.

ivzez

Není to příliš pravděpodobné, zaměstnavatel má jiné možnosti kontroly
jestli zaměstnanci telefon nevyužívají k soukromým účelům.

aliendrone

Co je na tom nemožného? Napojit na linku odposlech není nic těžkého.

Kepler

Pokud tomu správně rozumím, možné to je, ale jen na žádost vyjmenovaných bezpečnostních složek podle
Odposlech a záznam zpráv, § 97
Zákon o elektronických komunikacích č. 127/2005 Sb.
http://zakony­.kurzy.cz/127-2005-zakon-o-elektronickych-komunikacich/pa­ragraf-97/

Dochy

Trochu překombinové, ale ne vyloučené. Klidně někdo může odposlouchávat odposlouchávací linku (technicky vzato)

anonym

vše je možný blázne

orwell

Ano, banální záležitost :)