Monyszek

Je možné (a jak je pravděpodobné) zjištění dvojčat až při porodu?

Nejlepší odpověď
Alesh

Tak pokud rodička nepodstoupí předporodní vyšetření, pak je to velmi dobře možné a i určitě dost pravděpodobné. Samozřejmě, že pro „vyspělé“ země není zcela typické, že by nějaká rodička nepodstoupila ani jeden ultrazvuk, takže v našich končinách je pak pravděpodobnost asi zcela nulová.

Další odpovědi
Drap

Pokud žena absolvuje všechny prohlídky, tak je taková situace v dnešní době téměř nemožná.

Melkor

Ja si myslím že na ultrazvuku se 100 % dozvíte, zda to budou dvojčata nebo ne…