dust8

Je možné 2,5" SSD disk rozebrat a jeho vnitřní část použít jako náhradu HDD disku v notebooku?

Nejlepší odpověď
aliendrone

SSD 2,5" nemusíš nijak rozebírat k tomu, abys ho použil v noťasu. Je to totiž jeho NATIVNÍ notebooková velikost. Leda by byl v 3,5" rámečku pro osazení do PC.
Nešel by do něj jedině tehdy, kdyby měl notebook pro pevný disk/y pouze rozhraní M2 NVMe. :)

Další odpovědi
Emefej

Rozebrat ho můžeš, ale jedná se o úplně jinou technologii, nic z něj jako náhradu v HDD nepoužiješ.
Možná jsem šaptně pochopil otázku, pokud se ti jedná o náhradu stávajícího HDD diskem SSD, tak ta je pochopitelně možná (pokud NRB disponuje příslušnou sběrnicí). Půvoně jsem si myslel, že se ptáš na přehazování vnitřností mezi disky, to by nešlo.