AnnMary

Je možná získat peníze zpět?

Od prosince 2010 do kvetna 2011 jsem mela brigadu. Jenze od brezna do kvetna mi neuctovali dan jako studentovi. Mela jsem si to zaridit do unora. Jenze jsem byla v nemocnici. Je mozne nyni jeste dostat penize na muj ucet?:)

Nejlepší odpověď
anonym

Drape už toho nech a nemíchej se profíkům do fochu!
ocko to napsala správně a takhle jen poškozuješ nevinné tazatele chybnými odpověďmi.
Tady fakt není diskuzní fórum, ale odborná rubrika!!

Další odpovědi
anonym

AnnMary, jako studentovi i jako brigádníkovi by Ti měl zaměstnavatel účtovat tzv. srážkovou daň. Pokud je to jinak, tak si vyplň a do 31. března letošního roku podej daňové přiznání za rok 2011.
Příjem budeš vyplňovat do § 6. Kdybys s tím měla problém, tak mi napiš na můj e-mail.
Normálně totižř zúčtování daní provádí mzdová účtárna na formuláři Vyúčtování daně ze závislé činnosti, tak s tím něco zkusíme udělat.