Rabi7

Je možná instalace ovladačá HW bez Admin acc?

Potřebuji do PC nainstalovat TV kartu, ale nemám Administrátorský ůčet. Ani ho nedostanu ani mi to Správce nedovolí.

Je možné kdyz se jedna o stejný OS (XP SP3) nainstalovat ovladač na jiném PC a pak ovládaci soubory přetáhnout na flashku a nakopirovat do druheho PC?

Předem Děkuji za jakoukoliv inteligentní odpověď
Doplňuji:
To Mowla: " Hokej v*le 🙂 " pak bych to zas smazal a odnes.

Nejlepší odpověď
anonym

Pravděpodobně to možné nebude – instalace ovladačů znamená, mimojiné, editaci registru – a tu OS bez administrátorských práv uživatele nedovolí.
___
Mimochodem – ´hrabat´ se v PC (HW i OS) bez dovolení či dokonce přes zákaz admina je ´pěkný zvěrstvo´ – k čemu tam ten admin je??