hapiky

Je motivační poučka buďte sami sebou nebo věřte své intuici apod. blábol, nebo moudro?

Jaké věkové skupině náleží?

Nejlepší odpověď
zjentek

Není to blábol, ale ani moudro, protože z „poučky“ mohou vzejít i negativa, třeba několik měsíců podmíněně až například doživotí natvrdo.

Další odpovědi
Kepler

Není to blábol a s věkem to nemá souvislost. Jde jen o to, zda se poslechneš. Někdy je to obtížné, někdy je intuice proti „zdravému rozumu“. Samozřejmě ne vždy je vlastní intuice to správná volba, ale alespoň máš pocit, že jsi nemohl jednat jinak a jednal si se svým svědomím.

elkon

Není to blábol, ale myslím, že k tomu člověk přijde věkem. V mládí to asi nikdo neřeší, protože chybí životní zkušenosti. Nemyslím ale, že to tak vidí každý. Někdo to třeba ani nechápe.