Avatar uživatele
dgfdgf

Je morální zabíjet a následně jíst zvířata?

Potřebuje člověk aby byl zdravej maso? Podmínky na farmách až na výjmky nejsou dobrý ale zajímalo by mě jak se zvířata na farmách zabíjej? Určitě to nebejvá v narkóze..:(

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3074 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Mravenec

Maso je určitě zdroj vitamínů, mám ho rád, ale vegetariáni také žijí.
Nebývá to v narkóze. x_x

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
setapouch

Člověk je všežravec, čili pro svůj zdravý život potřebuje maso. Jíst maso není o morálce, ale o potřebě.

Něco jiného je chov a porážka zvířat.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jirka F

kéž by to bylo v narkóze člověk to potřebuje je to zdroj vitamínů

Ps1:mám bratrance který nejí maso ani zeleninu a ovoce nevím jestli bude mít v dospělosti nějaké zdravotní problémy nebo ne.

zajímavost : četl jsem že kdysi ve starších letech prý když se zabijelo nějaké zvíře na obživu(např: prase,kachna.husa, atd.) tak se děti nesměli dívat protože by viďěli jeho porážku a ono by pak ani umřít nemohlo( jeho zvířecí duše by nedošla klidu)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Ano,je to morální už od dávnověku.
Bez masa bych si život nedovedl představit

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

I Ježíš zabíjel a rozdával lidem maso.
V bibli stojí, že třemi rybami nasytil zástup lidí.
Když to rozeberu do detailu, tak jim přece nemohl dát živé ryby.Kdyby jim dal živé, tak jak by se mohl dívat na to, že je lidi zabíjejí.Takže je určitě musel zabít sám, čili tím pádem z něho byl i řezník.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Shef

Je to zkrátka základní princip přírody,zab pokud máš hlad nebo abys přežil. vztah predator – kořist.
A člověk maso potřebuje,bil­koviny,protei­ny,vitamíny.A­no vegetariani taky žijí,ale cpou se jen sojou nebo tofu nebo polykaj chemický náhražky,kdyby jen tušili co v tom vše je.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek