Lurius

Je monitor mode u aktivních reproduktorů nejlepší cestou jak dosáhnout přirozeného zvuku?

Pokud třeba poslouchám akustickou hudbu, bude zvuk přirozenější (blíž živému poslechu)?

Odpovědi
kelley

Tvoje otázka neobsahuje prakticky žádné informace, takže se nedá odpovědět. Co máš za reproduktory, co je to „monitor mode“ (asi nějaká speciální funkce těch tvých konkrétních reproduktorů?), z čeho hudbu přehráváš (PC/mp3, CD…?) atd…