Je mojí občanskou poviností varovat obyvatelé před přírodní katastrofou?

SNĚŽÍÍÍÍÍÍÍÍÍ­ÍÍÍÍÍÍ!
Aspoň u nás, na Pelhřimovsku 🙂

Nejlepší odpověď
anonym

Tady e taky bílo na Plzeňsku.
Doplňuji:
Ale katastrofa to zas není.

Další odpovědi
zjentek

katastrofa byla do včerejška ..dnes už je normálně pod nulou

redy

Jo v čera padalo něco jako malé kroupy.A je bílo – fuj, bary ty si taky z okolí Pejru?
To je prča, třeba se známe 😁

Awe

No tak už je ten bordel i v Karviné

Roman71

Tadyna Ústecku taky od rána padají z nebe ty bílé fuflíky :)
..kalamita jako na Sibiři, 3 centimetry sněhu. U muzea 4, se zatím nekoná.

(Ladovská zima – Jaromír Nohavica)

gecco

Myslím, že na pelhřimovsku o katastrofu nepůjde, ale sněží i v Praze!!!
;-DD
Ba, dokonce, semtam už někde i několik vloček vytváří bílou plochu – ještě tak dva dny takové snůšky – a opět nastane přírodní kalamita…!
😉

dědapetr

Brno 3 stupně nad.

anonym

Tady taky, liberecký kraj 🙂

anonym

redy, třeba se opravdu známe a pracujeme ve stejné firmě. 🙂

redy

Bary, svět je malej 😉 Třeba si můj nadřízenej, a budu mít u tebe protekci 🙂

anonym

Buď ráda, že nejsem tvůj nadřízený, to bys zaplakala:-)