jinsun

Je mojeID opravdu zadarmo?

mám u endory.cz založenou doménu, ale po třiceti dnech, je nutné se registrovatu mojeID. ve smluvních podmínkách https://www.mo­jeid.cz/files/mo­jeid/Pravidla_Mo­jeID.pdf se tam píše pouze toto:
7. CENA
7.1. Ceny za poskytování Služby Uživatelům jsou stanoveny Ceníkem.
7.2. Uživatel je povinen uhradit cenu za poskytování Služby způsobem stanoveným Ceníkem. Tak jak to tedy je? díky

Odpovědi
ShadowCZ

Je to plně zadarmo, ceny se odvíjí od druhu programu, tedy jestli máte FREE či lepší, který je už ale placený. Endora.cz i s mojeid používám rok, takže je to ověřeno :)

jinsun

díky