Ljubina

Je moje lednička opravitelná?

Dobrý večer, včera jsem uklízela ledničku a zřejmě jsem ji nechala otevřenou déle než jsem měla. Dneska jsem zjistila že nechladí, vrčí a vydává zvuky tekoucí vody. Je to kombinovaná lednice s mrazákem… Po vypnutí a zapnutí se mi zdá že mrazák začal chladit ale lednice nic … Myslíte že to bude nějaká banalita? Třeba jen doplnění chladiva? A vyplatí se to?
Děkuji ljubina

Odpovědi
elkon

Jestli je lednice stará, tak se to nevyplatí. Z hlediska spotřeby.

Dochy

Jestli se nevzpamatovala, zkusil bych ji vypnout na pár hodin a pak zkusit znovu. Nachlazení lednice může trvat několik málo hodin. Pokud to nezabere, kontaktoval bych opraváře i s dotazem zda to má u konkrétního typu smysl řešit. Rozumný opravář vám k tomuhle dá informace.