FlAsh_7

Je moderní klasická hudba (Two Steps From Hell, …) stejně prospěšná jako ta starší (Mozart, …)?

Odpovědi
Kelt

Asi ano, i když nevím, zda se shodneme na slově prospěšná. Prodává se, nahrává se, hraje se. Každá hudba si najde své posluchače. A pak pro hudebníky je výzva nějakou skladbu zahrát. Kvalitně.

aliendrone

Zkoušet objektivně hodnotit subjektivní vjemy je tak trochu na Chocholouška, ale co už, venkoncem on to s těmi okruhy „svých posluchačů“ napsal Kelt dobře. ;) :D :D