Rokio

Je mocnější Bůh, nebo Alláh?

Má více moci Bůh, kterého uctívají křesťané a židé, nebo muslimskÿ bůh Alláh?

Odpovědi
iceT

Podle mého je Bůh nebo Alláh jedno a totéž.

Roman71

Rokio, oba zmíněné výrazy jsou totéž – jen a pouze popisné tituly.
Je potřeba použít konkrétní jméno, aby bylo s kým srovnávat.
Mimochodem, nejvyšší je jen jeden, ale na to přijdete při zkoumání Bible sám 😉

just křesťan

Je to jedno a to samé, pouze Islám je náboženství jako křesťanství pouze trochu upravené podle toho Mohameda který stejně není žádný prorok ale pouze křesťanství prekroutil podle svého