Je mně už 47, partner umřel, ale já chci mít děti a nemohu už čekat jestli se s někým seznámím

Existuje nějaké umělé oplodnění, když nemám partnera?

Nejlepší odpověď
quentos

souhlasím s Michalem; jen je třeba dodat, že to půjde řádově do desítek tisíc

Další odpovědi
Michal

Vaše touha je přirozená tak,jako je lidstvo samo. Ovšem na jedné straně je touha velmi harmonická s přírodou,ale na druhé straně jsou zákony.Obávám se co na vaši touhu zákon?Poptejte se na nějakém specializovaném pracovišti.Že se vajíčka a sperma zmrazují je všeobecně známo.Držím palce.

Nuk nuk

Nejspíš Vás zklamu. V ČR je sice možné tkzv. darování spermatu, ale pokud se něco nezměnio, pak zákon toto povluje pouze manželským párům a to ještě jen za určitých okolností.

Lingua

Existují různé spermobanky, vy se jen musíte registrovat a jakého byste chtěla dárce. Pak se chodí na injekce až se vaše vajíčko spojí s jeho spermií.

fortin

Mohla by jste mě kontaktovat?