maniak

Je mini simkarta špatná?

Ahojda…mam vyhlídlej jeden mobil..ale má mini sim…já mam simku normální..vím že jde zmenšit..ale v podstatě nevím co to znamená..a v čem je ta mini výhodnější..a naopak nevýhodná???nevím si s tím rady..tak bych prosila o radu :) …každej názor je pro mě důležitej :)

Odpovědi
anonym

Z hlediska užívání (uživatele) jsou obě SIM rovnocenné,jde jen o HW velikost.

Pajuza

Ahoj, podle toho co dělali s kámošky telefonem, museli ji taky zmenšit SIMku nic se moc neděje jenom ji odstřihnou a funguje zase jak má :) Myslím že žádný výhody a nevýhody ani nebudou… Bude zase fungovat stejně :)

Irisa

Akorát se dá lehce ztratit :)
A pokud k ní nemáš plastový nosič (něco jako adaptér na mini SD karty), nestrčíš ji do telefonu, který může mít jen normální simku.
Ale jinak jsou rovnocenné

Dochy

pozor:
mini SIM je pro SIM normální velikost (to co máme prakticky všichni). Plná SIM má velikost kreditky. Menší jsou mikro a nano SIM.