Je Miloš Zeman dobrý prezident?

Nejlepší odpověď
Kepler

Ne, opravdu není.

Ani mi ho nepřipomínej, nechci dostat prezidentskou chřipku způsobenou Becherovkou.

Další odpovědi
Tomáš1234

Ne, opravdu není.

Asi takhle …

Představte si, že je tam místo něj cvičená opice. Nebo klidně úplně obyčejná opice. A pak si odpovězte na jednoduchou otázku – co by se změnilo nebo co by bylo jinak?

Drsný, co?

Drap

Odskočím si a hned se vrhnu ke klávesnici.

Kdy se naučíš dělat pořádně ankety? Opět chybí jiná možnost, nelze odpovědět

zjentek

Ano, vskutku jest.

Teď, když už je díky svému věku, potažmo fyz. včetně psych. stavu NEŠKODNÝ, je vcelku dobrým prezidentem.

Emefej

Ne, opravdu není.

Pepa25

Ne, opravdu není.

nyjono

Odskočím si a hned se vrhnu ke klávesnici.

No, tak si přiznej, že originalita není tvá silná stránka.
A jestli je nebo není, to je věc názoru.
Nemyslím, že opravdu není.
Prostě pro mně není.

Dochy

Ne, opravdu není.

aliendrone

Odskočím si a hned se vrhnu ke klávesnici.

Myslím, že se posledních pár (korona)měsíců trochu zlepšil, ne? Všude ticho po pěšině… ;) :D :D

Hufnágl

Ano, vskutku jest.

Samozřejmě, že pan president Zeman je skvělou, odborníky uznávanou, hlavou státu. Jen bude škoda, kvůli podlomenému zdraví, že se nezúčastní nových voleb hlavy státu. Český lid ho má radši, než měli Havla nebo Klause.

Alesh

Ne, opravdu není.

Myslím, že už i mnozí jeho voliči to pochopili.

Lgee

Ano, vskutku jest.

Podle mě je to dobrý prezident. Ne nejlepší ale špatný také není. :)

dubraro

Ano, vskutku jest.

Pokud myslíte „dobrý“ jako na trojku, tak to asi ano.

Super guy

Ne, opravdu není.

Je to generální opilec l, který jenom shodou náhod obsadil Pražský hrad.

Butters_xD

Ne, opravdu není.

GM

Ano, vskutku jest.

Gus_Fring

Ne, opravdu není.

Ale na druhou stranu, po té operaci ruky, je titanovým hřebem večera a vlastně je to první kyborg – prezident.

anonym

Hufnágl: Zlaté pravidlo číslo 1, nemluv za lid.

Hufnágl

Jsem součást lidu, a nejsem sám, kdo má stejný názor, jsou nás milióny.

Emefej

Hufnágl > přesně 2 853 390 z 8 3­74 500.

Hufnágl

mínus dva, ti zemřely před hodinou.

anonym

To byste musel doložit svou anketkou. Spoustu voličů ho volilo, protože nechtělo Drahoše, někteří ho volili jako menší zlo, někteří proto, že s ním sice moc nesouhlasí, ale s těmi ostatními méně a tak dál. Mnoho lidí by tak Vásš názor nepodepsalo.

Alesh

Vždyť ani nevíš, že prezidentem může být zvolena jedna osobo max. 2× za sebou, tak k čemu se chceš vyjadřovat.
Jinak jsou milióny i těch, co si myslí opak. Zaplaťpánbůh za ně!

anonym

Drap: Na možnost, na kterou jste klikl, to je jiná možnost.

Alesh

Voličům určitých stran či prezidentů je toto zbytečné vysvětlovat. 🙂

anonym

Takže, volič ANO je levicový, podporuje Zemana, tíhne k autoritě, nemá problém s komunisty a je pro větší spolupráci s Ruskou federací?

Kepler

Používej srozumitelnější „jiné možnosti“. Pak to možná pochopí i Drap:-))

anonym

Snažím se o originalitu. 🙂

Kepler

Na to se vykašli, jen málo lidí to pochopí. Já se snažím být humorný a skoro všichni odpovídají, jako by šlo o otázku života nebo smrti. Nepochopili…