lajlinka

Je mi 20let a jsem panna?

jemi 20let a jsem panna jak si mam protrhnout pannenskou blanu?poradte

Nejlepší odpověď
PN

Tipuji, že nehodláš „přijít“ o panenství, ať už z jakéhokliv důvodu, obvyklou cestou.
Můžeš požádat lékaře. Je to bezbolestné a pokud máš pádný důvod (psychický, náboženský ap., což v pdstatě nikdo nezkoumá), tak i bezplatný. Je to sice neobvyklý požadavek, ale stává se to. V žádné případě se o to sama nepokoušej.

Další odpovědi
hanulka11

Jen nic takového nedělej, však se dočkáš neboj, na každého někde někdo čeká!!!!!

anonym

Buď pyšná,že jsi ještě panna.Co by za to dali holky 14 – 15 ti leté!Jen mne zarazila kategorie"Zvířata-ostatní zvířata" ?:-)

oskar

To přece není žádná katastrofa právě naopak.....

kablik

A co se obrátit na AUKRO.cz? Určitě se nabídky jen pohrnou. Začal bych na pětistovce…

venkovan

neměla bys lepší otázku? V 20 letech bys už měla vědět sama, že se máš raději zeptat lékaře než internetu.