dejvid11

je mi 16 let měřím 177 cm matka meři 175 cm otec meři 186 cm vyrostu ještě ? podle jednoho testu bych měl mít 187 mám na

je mi 16 let měřím 177 cm matka meři 175 cm otec meři 186 cm vyrostu ještě ? podle jednoho testu bych měl mít 187 mám nakou šanci že toho ještě docílim ?

Nejlepší odpověď
gecco

Před 14 dny ses ptal na to samý…
Z takového přístupu spíš vyrosteme my tady, než ty…
😁
_____________­_____________________
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/je-mi-16-cm-matka-meri-177-cm-otec-meri-183-cm-me-puberu-sem-mel-ve-13-letech-na-brichu-nemam-zadny-chlup-vousy-jsou-j

Další odpovědi
Drap

Šance je, ale nikdo ti to nezaručí

Nechápavé

Rosteš až do nějakých 20ti let..