Avatar uživatele
Pelfiee

Je mi 15 let, a strašně chci vydělávat. Brigádu bohužel žádnou nemohu najít, a tak se ptám, jak si vydělat, co bych mohl

Je mi 15 let, a strašně chci vydělávat. Brigádu bohužel žádnou nemohu najít, a tak se ptám, jak si vydělat, co bych mohl vytvářet a pak prodávat? Nebo tak , díky!

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Sendys1999 před 3543 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
ahold

Odpoveď byla označena jako užitečná

Jestli máš blízko do lesa a rostou, tak teď máš možnost slušného výdělku ve výkupnách hub. Bohužel je to jenom sezónní příležitost.
Ve tvém věku je to s pravidelným příjmem hodně těžké. Napadá mě třeba venčení psů.
Napiš si pár lístků s nabídkou služby, vylep, nebo naházej do schránek a uvidíš.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?Pelfiee Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Tohle se tu objevuje každý drzhý den! Nemám sil se opakovat – programování, webdesign, psaní (článků,…), 3D modelování, optimalizace SEO, roznos (čehokoliv), sběr,… Je toho plný internet – vpodstatě se nedá nezakopnout o jakoukoliv možnost výdělku… (narozdíl od stabilní práce)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
setapouch

Závislá práce je sice dovolená od patnácti, ale zároveň až po ukončení povinné školní docházky.
Bez omezení může enzletilý provozovat pouze uměleckou, reklamní, kulturní nebo sportovní činnost. Dále se souhlasem zákonného zástupce a soudu může oéd patnácti (nebo šestnácti? Nejsem si jistý) vykonávat samostatnou výdělečnou činnost.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek