JM30

Je mi 15 a miluju kluka co mám dělat?

Odpovědi
Kazatel

Jestli již bylo 15 i jemu, tak šup na to.

elkon

To, co se v takovém případě dělá. Jestli nevíš, tak na to ještě nemáš a počkej si ještě.

Filip84

A co ti, asi, má tady někdo na tak vágní dotaz napsat?

  1. Nedělej nic, prostě to rozchodíš,
  2. řekni mu to, maximálně tě s tím pošle víš kam.

Nevím nic. Nevím, jestli jsi s tím v pohodě, nebo jsi z toho nadšený, nebo ti to nějak vadí. Nevím, jaké máš rodinné zázemí. Nevím, jestli ten druhý chlapec je shodně, nebo podobně, orientován. Prostě: nic.

V každém případě, tohle si musíš vyřešit ty sám v sobě, co máš dělat. Žádný instantní „zázrak“, který by to vyřešil za tebe, neexistuje.

da ny

Zklidnit hormon, ono to brzy přejde.