Avatar uživatele
broskvac

Je mi 15 a mám ho dlouhého 14,5 povyroste ještě?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3864 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
quentos

je to dost možné, máte čas do konce puberty, což je u mužů klidně až po dvacítce.
Jinak 14,5 je naprosto postačující. Minimum pro spokojený sexuální život je 6 cm, tak co řešíte? Znáte tohle? : „I s malým kašpárkem se dá zahrát velké divadlo.“

A u 14,5 se o malém kašpárkovi hovořit nedá. Co máme pak říkat my s těmi šesti?
Doplňuji:
Vegíny bývají dostatečně elastické a dokáží se přizpůsobit většině velikostí. Spíš pro ně bývají problémem velmi velké penisy spíš než malé.

Zdroj: http://ehealthfo­rum.com/health/to­pic90382.html

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
4154

http://www.wa­lldug.com/fast-cache/1920x12­00/2013/05/27/-hungary-europe-hd-wallpaper.jpg

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Awe

quentos:To je taková kravina…Nikdy nic s malým penisem neuděláš…Pokud máš malého tak máš prostě smůlu

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

Kašlu ti na něj !!!!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Reezo

Já bych si vůbec starosti nedělal být tebou 🙂 na světě jsou lidi kteří ho mají ještě menší a jsou taky spokojený… Nijak by ti to nemělo ubrat na tvé hodnotě jako člověka. Nejlepší je nemít ho přerostlého ani zakrslého a najít si partnerku, která nemusí pociťovat pocit roztrhnutí a spokojí se s průměrem. Nezapomeň, že na velikosti záleží, ale jen trochu, zbytek už je jen o počtu orgasmů atd.. 🙂

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
quentos

*překlep: vagíny

před 3864 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Dochy

A já už myslel, že to je akronym na obelstění příliš aktivního protivulgárního filtru (také jsem nedávno někde řešil jak do technické diskuse protlačit „pájecí špičky“)

před 3864 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
quentos

no, jestli filtr považuje vagínu za vulgarizmus, tak kde to potom jsme…

před 3863 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek