broskvac

Je mi 15 a mám ho dlouhého 14,5 povyroste ještě?

Nejlepší odpověď
quentos

je to dost možné, máte čas do konce puberty, což je u mužů klidně až po dvacítce.
Jinak 14,5 je naprosto postačující. Minimum pro spokojený sexuální život je 6 cm, tak co řešíte? Znáte tohle? : „I s malým kašpárkem se dá zahrát velké divadlo.“

A u 14,5 se o malém kašpárkovi hovořit nedá. Co máme pak říkat my s těmi šesti?
Doplňuji:
Vegíny bývají dostatečně elastické a dokáží se přizpůsobit většině velikostí. Spíš pro ně bývají problémem velmi velké penisy spíš než malé.

Zdroj: http://ehealthfo­rum.com/health/to­pic90382.html

Další odpovědi

http://www.wa­lldug.com/fast-cache/1920x12­00/2013/05/27/-hungary-europe-hd-wallpaper.jpg

Awe

quentos:To je taková kravina…Nikdy nic s malým penisem neuděláš…Pokud máš malého tak máš prostě smůlu

mosoj

Kašlu ti na něj !!!!

Reezo

Já bych si vůbec starosti nedělal být tebou 🙂 na světě jsou lidi kteří ho mají ještě menší a jsou taky spokojený… Nijak by ti to nemělo ubrat na tvé hodnotě jako člověka. Nejlepší je nemít ho přerostlého ani zakrslého a najít si partnerku, která nemusí pociťovat pocit roztrhnutí a spokojí se s průměrem. Nezapomeň, že na velikosti záleží, ale jen trochu, zbytek už je jen o počtu orgasmů atd.. 🙂

quentos

*překlep: vagíny

Dochy

A já už myslel, že to je akronym na obelstění příliš aktivního protivulgárního filtru (také jsem nedávno někde řešil jak do technické diskuse protlačit „pájecí špičky“)

quentos

no, jestli filtr považuje vagínu za vulgarizmus, tak kde to potom jsme…