Avatar uživatele
malej

Je mi 14let a měřim 155cm a budemi 15 a budu vycházet všichn ze třííídy jsou vysoký a já jedinej malinkej a to mi bude p

Je mi 14let a měřim 155cm a budemi 15 a budu vycházet všichn ze třííídy jsou vysoký a já jedinej malinkej a to mi bude patnáct jak máám vyrůůst aspon trošku pls porate :D

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4083 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

V patnácti neni konec. Spousta lidí vyroste náhle až třeba v 18 nebi ještě později. V tom je právě ta orginalita nás lidí, ýe jsme každý jiný. 155 cm bych neviděl nijak kriticky, Znám několik lidí se stejnou, nebo menší výškou a jsou velmi úspěšní.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Buď naprosto v klidu. Já měla na gymplu spolužáka, který se o prázdninách mezi druhákem a třeťákem „vytáhl“ skoro o 30 cm. Na konci druháku jsem na něj koukala spatra já, po prázdninách to bylo opačně.
Růstový hormon je někdy docela škodolibý. Rozhlédni se po své rodině a pokud v ní není nikdo výjimečně malý, tak určitě nebudeš malý ani Ty.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Alesh

Víceméně s tím toho udělat moc nejde, je to dané hlavně geneticky. Trochu tomu můžeš pomoci tím, že nebudeš nadměrně zatěžovat páteř ve smyslu stlačování (tvrdé dopady) a naopak provozovat sporty, kde tu páteř natahuješ (cviky na hrazdě, na kruzích, na žebřinách, chodit lézt na stěnu apod.). K tomu kvalitní strava, životospráva.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Andělé

Ahoj,vítej v klubu,já mám 156 cm a jsem dospělá.:-)
Byla jsem nejmenší holka ze třídy,menší byl ještě spolužák,který se mnou seděl v lavici,to jsme byla dvojka.:-D Když jsem ho potkala v prváku,byl už větší,přerostl mě. Takže se netrap,ještě pořád můžeš vyrůst,jsi stále ve vývinu. Věř,za rok budeš vyšší…:-)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek