james011

Co mám dělat, když mě ve 14 letech víc přitahují kluci, ale chci holky?

je mi 14 a bojím se, že jsem na kluky, chci holky, ale kluci mě přitahují víc a holky vůbec, vím, že to je puberta

Nejlepší odpověď
elkon

Nech to plavat, ono se to „vystříbří“ časem. Přijde ti do ruky pěkná ženská a bude jasno.

Další odpovědi
Kelt

To přijde časem. Asi se chceš porovnávat s vrstevníky, máte si co říkat, máte společné zájmy, začínáte mít společné pocity. Potřebuješ se ujistit, že jsi na tom stejně. Nezapomeň, že holky dospívají tělesně i duševně dříve a mohou mít i nějaké zkušenosti, kdežto u 14 letého kluka jsou tyto zkušenosti minimální, možná ani teoretické. Takže se neznepokojuj. Až přijde doba, najdeš si i cestu k opačnému pohlaví. Ale klidně si můžeš zajít za doktorem a svěřit se mu.

relux

Jee tak to vitej v klubu duhovych :D ja na to prisel asi v 19letech. Nesmutni, urcite nebudes mit problem ani s holkama. Kazdopadne si s tim hlavu nelam, vztah je nadherny i s muzem i s zenou (vlastni zkusenost) :)

da ny

Tvá orientace se brzy zcela vyjasní.
Důležité je, abys byl jednou šťastný/spokojený tak, nebo tak…

mosoj

Počkat. Každá móda jednou přejde.