*anonymka*02

Je mi 13 let, ostatní holky ve škole mají velká nebo aspoň nějaká… Co mám dělat k urychlení růstu?

ahoj,je mi 13 let a mám probllém..jsem v 8.třídě a já nemám prsa,ostatní holky mají už velké ale já stále nic…mám takové malé špičaté… co mám dělat na urychlení růstu,předem děkuji za odpovědi

Nejlepší odpověď
gecco

´Řeší´ se to tu každou chvíli – stačilo, kdybys použila vyhledávání…

Nenaděláš s tím nic – až narostou, tak narostou…
A jaký narostou, takový narostou…

Můžeš leda využít služeb plastického chirurga – ale až později, ve 13 ti to nikdo nedovolí…

Takže přestaň ´blbnout´ a užívej si, že nepřepadáváš dopředu…
😉

Další odpovědi
iceT

Taky jsem neměla a teď mám…

Lamalam

S tím nenaděláš nic, dej tomu čas. Zaručený prostředek neexistuje.

marci1

Buď úplně v pohodě, každá to máte jinak. 🙂
http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=mal%C3%A1%20prsa

Reezo

Nelam si s tím hlavu. Holt někdo je vyspělejší dřív někdo později. Přírodní proces nijak neurychlíš… Jsem si jist, že za rok či dva již tento problém nebudeš řešit.