sariliwun

Je mi 13let a měřím 163, moje mamka měří 170 a táta 176, kolik myslíte, že ještě vyrostu?

Nejlepší odpověď
Lorelai

To je individuální, např moje mamka má 165 a taťka 185, já mám 173. Nejspíš budeš mít něco kolem 170. Ale můžeš svoje rodiče i přerůst, v tvém případě bych řekla spíš jen mamku 🙂

Další odpovědi
Mirdas

Většinou děti rodiče výškově přerostou.
Ovšem důležitější je, aby jsi byl tak velký svou osobou v dobrém slova smyslu, že jednou budeš pro své děti ten největší.

marci1

Pravděpodobně budeš větší než maminka. Zkus si pravděpodobnou výšku ( podle výšek rodičů ) vypočítat. 🙂

Zdroj: http://www.ma­minka.cz/clanek/spo­citejte-si-jak-bude-vase-dite-v-dospelosti-vysoke

STUDENTKAEVA

Dám ti radu když si vypočítáš 170 plus 176 mínus 13(kluci plus 13) tak a vydělíš dvěma máš výšku která je pravděpodobná­..Obecně moje doktorka vždy tvrdila že se roste dva roky po začátku menstruace u mě i mé sestry to tak bylo ale taky to můžeš mít jinak…A ješte něco růst asi ješte budeš ale nikdo neví jestli to bude do výšky nebo do šířky! :DD né nepřeju ti přibrat ale při dospívání se to dost často stává :D