Sabiiik

Je mi 13 let, vážím 51 kg a měřím 152 cm. Jak mám zhubnout aspoň o 5 kilo?

Je mi 13 let, vážím 51 kg a měřím 152 cm… tancuju, jezdim na kole a denně nachodím přes 10 km… jak mám zhubnout aspoň o 5 kilo? Prosím poraďte mi.

Nejlepší odpověď
Hlada

Nijak. Tvá váha je naprosto v pořádku. Nevěř reklamním blábolům, že hodnota člověka nějak závisí na váze. Není to pravda. Neznervózňuj se sledováním váhy. Dělej to, co tě baví, ale hlavně se věnuj škole, abys měla do budoucna dobrou práci.

Další odpovědi
Nechápavé

Hlavní je strava,můžeš denně běhat 15km,1000dřepů apod,ale kdyz budes jíst hranolky,pala­činky,sladkos­ti prostě nezdravé potraviny tak nezhubneš

Nehubni,máš dobrou váhu a ještě se budeš růst tak se hodně vytáhneš

iceT

Jestliže denně nachodíš deset km, není třeba se nějak stresovat, přece jen je ti 13, takže tělo ti ještě poroste než dospěješ.

ivzez

Ze samotné váhy a výšky se moc soudit nedá.

Ty máš celkem dost pohybu, takže budeš mít pravděpodobně
i dobře vyvinuté svaly, které váží více než tuk. Tzn., že i váha,
která se ti asi zdá vysoká, může být úplně v pořádku.

Navíc je ti teprve třináct let, ještě se „vytáhneš“
a váha k výšce bude v lepším poměru.