smile11

Je mi 13 a často brečím a ni nevím proč. Je to nlormální?

jsem smutná a často brečím, nvm, proč tomu tak je.

Nejlepší odpověď
marci1

Ve věku 13 let to je normální. Prožíváš velký psychický vývoj, dostavují se změny nálad. Dívky častěji pláčou, chlapci vzdorují autoritám, hlavně rodičům. 🙂

Další odpovědi
Nuk nuk

Normální dívčí projev puberty. Také jsem si pobrečela – a nutno dodat, že u nás žen to je do určité míry normální po celý život.

Víťan

Ahoj,
je to normální, protože mě je 12 a někdy brečím taky a nevím proč.

HonzikPernik

Kup si zvíře domu psa třeba.

vera508

Ano, to je normální, to časem přestane. Jen každý to má jinak dlouho. Kluci se zase předvádějí, dělají „frajery“ a holkám ubližují. Čím více jí milují, tím více jí ponižují atd.

led

Hmmm, podľa nicku by som povedala, že si smejko a ono je to naopak. Prispôsob sa prezývke a usmievaj sa.
V puberte dievčatá bývajú precitlivelé…

Josef 2000

Ano je to normální.

Luckaiii

Neboj,je to normální.je mi 12 a brečím pořád:)