Adam Zákeřný

Je mi 12 let a chtěl bych co nejefektivněji zhubnout. Jak na to?

Chtěl bych zhubnout, poradíte mi nějaké cviky?

Nejlepší odpověď
Drap

Pravidelně jíst, nejlépe cca 5 x za den a jakýkoli pohyb. Nemusí být speciální cviky .Postačí chůze, běh, jízda na kole. Jakákoli pravidelná sportovní aktivita je dobrá. Podle toho co tě baví.

Další odpovědi
Edison

Nějak nevím z čeho… Ale na hubnutí ve Tvém věku… prostě jen správně jíst – všechno a všeho s mírou, a správně se hýbat – sport… jakýkoli, spíše komplexní.

Dochy

Na hubnutí bacha. Opravdu to potřebuješ?
Základ: nejspíš jak píší ostatní: pravidelná, přiměřená strava a nějaký pohyb/sport.

Sport: doporučuji takový ke kterému máš, nebo předpokládáš že můžeš mít, dobrý vztah.

quentos

„Je mi 12 let a chtěl bych co nejefektivněji zhubnout?“ – Správná odpověď: Ano a ano. Jinak ani odpovědět nejde. Naučte se pokládat otázky.

anonym

Už to opravil. Ale je mu 12, tak proč to řešíš?