Verr

Je mi 11 a vážim 53 kg a měřim 160 cm mam nadváhu?

Nejlepší odpověď
anonym

Ne.Snadno si najdeš tabulky kde ti to bude potvrzeno,ale v tvém věku bych se vůbec nezabývala těmito obavami,během několika let můžeš ještě o dost cm vyrůst.Zdravě a dostatečně se stravuj,pohybuj a nedělej si starosti.Průměrná váha se neodvíjí od věku,jak se ti tady snaží někdo namluvit…:D

Další odpovědi
Lorrien

Hlavně se nesnaž zhubnout v tomhle věku. Zas tak hrozné to není. Vyvíjíš se a rosteš a tím nabíráš i na váze. Pokud máš šikovný metabolismus, tak se to samo srovná (poměr výšky a váhy)… ;)

LuK4S3k CZ

Trochu jo
Doplňuji:
Průměrná váha v 11 letech je 40 kg

Reuef

spis bys mela pribrat

rita19999

Nie ja mám 13 a vážim 50 ale lekárka na preventívnej mi povedala že som dost chudá takže podla mna si v poriadku lebo možeš mat len tažké kosti nezáleží natom kolko vážiš možeš važit aj 60 a nebude to natebe vidno… :))