Jáchym Šerák

je mi 11 a nevim jak říct jedné krásné dívce že ji miluji?

Nedokážu jí to říct rovnou. Kdybych jí to napsal tak by si řekla kdo ví co.

Nejlepší odpověď
Alesh

Nic nepiš nebo budeš jen lojza schovávající se za net či sms. Prostě to nemusíš úplně vybalit, choď kolem horký kaše, oťukni ji, jestli je to tak nějak vzájemný a když bude positivně naladěna k tvým nápadům, tak tomu sdělení přidávej na intenzitě. Když uvidíš opak, tak nic nekvákej dál, páč budeš akorát za pitomce. Hlavně nespěchat, chce to čas. Jestli má povolit, tak povolí, ale to už de facto rozhodnutý, výsledek se dozvíš až z jejich reakcí. Hlavně moc nekvaltuj. 😉

Další odpovědi
anonym

V 11? Tak to raději mlč celá ta léta, než přijdeš na to, jak se to holkám říká.

balca

řekni ji: „Miluji Tě.“

venkovan

To je skutečně problém který se řeší po staletí, tisíceletí a zpravidla je to stále stejné – prakticky neřešitelné.
Možná to přímo říci. Ale tak nějak jemněji, ta dívka nemusí být ještě na taková slova připravena.
Nicméně počítej s tím, že je to zatím víc o kamarádství, přátelství než o lásce. Oba se teprve vyvíjíte což přináší do života mnoho změn apod.

led

Nevšímaj si tu babičky a deduškov, čo si už nepamätajú krásy detskej lásky. Závistlivci, aj ja som mala detskú lásku! Heč!
Ponúkni svoju kamarátku zmrzlinou, teraz v týchto horúčavách poteší. Pozvi ju do kina, skry ju v daždi pod spoločný dáždnik, sám sa nechaj hrdinne zmoknúť, pomáhaj jej (alebo popros o pomoc) pri učení, fantázii sa medze nekladú

natys

nevím jak se jmenuje ale říkej me jí třeba barča pujde te parkem a řekneš jí víš barun sem tak přemýšlel nevím jak ti to říct ale miluju tě zkus to

Michal Kole

v 11 letech je do konce NEZÁKONNÉ !!!